Vzhledem k vytíženosti je příjem nových klientů nyní realizován pouze skrze INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY MENTÁLNÍ PŘÍPRAVY - více ZDE.
AKTUÁLNĚ - právě probíhají registrace do skupin pro sportovce, kteří chtějí intenzivně zapracovat na své psychice během dvou měsíců - více ZDE.

Mgr. Václav Petráš

sportovní psycholog

Moderní, srozumitelný a praktický přístup ke sportovní psychologii. Konzultace, po kterých budete přesně vědět, na čem (a jak) pracovat. Maximální profesionalita a pracovní etika. To je základ praxe Mgr. Václava Petráše.

Mgr. Václava Petráše jsem vyhledal, protože jsem potřeboval odbornou pomoc na to jak zvládat období když se mi nedaří a nebo když si nevěřím.

Musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí zatím, protože pan Petráš ví o čem mluví, dokáže se vžít do problému, tak jako by ho řešil on sám, a zároveň ví jak pomoct. Začali jsme spolupracovat v roce 2018 a za tu dobu jsem udělal veliký pokrok z hlediska mentální připravenosti, za což mu nesmírně děkuji.

- Reprezentant ČR v týmovém sportu

10+

Let zkušeností

50+

spolupracujících organizací

250+

přednášek

O klientech Václava Petráše

V. Petráše pomohl sportovcům k triumfům na mez. šampionátech či grandslamech

Spolupracoval již s reprezentanty z několika desítek sportovních disciplín

Dlouhodobě (6+ let) spolupracuje s HC OCELÁŘI Třinec a řadou dalších organizací

Zajišťuje mentální přípravu zájemcům z řad ml. hokejových reprezentantů

Než jsme spolu s panem Petrášem začali spolupracovat víceméně jsem si nevěřila a všechna nedůvěra se následně podepsala na mém výsledku. Na tom jsme pak společně začali pracovat a já jsem udělala takový pokrok, který bych sama nezvládla. A za to mu strašně moc děkuji.

- Reprezentantka ČR v individuálním sportu


Václav Petráš - Psychologie vítězství


Jak využít služeb Václava Petráše?

AKTUÁLNĚ: Vzhledem k současné vytíženosti je V. Petráš schopen přijímat pouze omezené množství nových klientů skrze Individuální programy mentální přípravy VÍCE ZDE.

Projděte si rovněž populární kurzy a webináře v Akademii, články a videa v Blogu či rozhovory s úspěšnými sportovci v seriálu Psychologie výkonu v praxi.

Časté otázky

Jaká témata se při konzultacích řeší?

Nejčastěji se jedná o výkonnostní konzistenci - sportovci cítí, že se jim nedaří v soutěžních výkonech prodat celý svůj potenciál a hledají cesty, jak se v tom zlepšit. K tomu pak patří oblasti jako je posilování koncentrace, sebedůvěry, zvládání chyb a tlaku, příprava na výkon a podobně.

Je možné spolupracovat "na dálku"?

Ano. Jde o zcela běžně využívaný způsob spolupráce. Jelikož Václav Petráš pracuje s řadou vrcholových sportovců (kteří objíždějí světové poháry, působí v zahraničí atd.) má s tímto druhem spolupráce bohaté zkušenosti.

Konzultuje Václav Petráš i s mladými sportovci, či třeba s trenéry/rodiči?

Obecně ano, ale záleží na individuální domluvě. V současnosti primárně spolupracuje s vrcholovými sportovci. V některých případech je pak vhodnější využít jinou variantu spolupráce, například webináře a kurzy pro sportovce, trenéry a rodiče.

Je možná i jednorázová konzultace?

Ano. Přístup Václava Petráše je založen na praktičnosti a rychlé využitelnosti všech získaných poznatků. I jedna konzultace bude prospěšná.

Je možné domluvit se na spolupráci s celým týmem/organizací?

Ano. Mgr. Václav Petráš takto pracuje například s OCELÁŘI Třinec či mládežnickými hokejovými reprezentacemi.

Je lepší začít rovnou konzultací, nebo třeba některým webinářem/kurzem?

Kurzy, webináře či členství v Akademii nabízejí skvělý způsob, jak na sobě můžete začít pracovat hned teď. Řada webinářů je navíc zdarma a cena měsíčního členství Standard je menší než 150 korun měsíčně. Případné následné konzultace pak mohou být o to prospěšnější, protože v řadě témat se již budete lépe orientovat.

Ukázka z Akademie

"Mistři Evropy :) Děkujeme za pomoc, dostat se po zranění zpět..."

"Od našich sezení se můj výkon zlepšil a sebevědomí poté přišlo samo, což se odrazilo na mé hře... Děkuji!"

"Co je důležité, že jsem to dokázala v hlavě absolutně otočit a poprvé jsem to nezkazila kvůli stresu. Děkuju moc za vše."

- Řekli klienti Václava Petráše

Mohlo by vás zajímat

Poslechněte si unikátní rozhovory Václava Petráše a zjistíte, že to, co sami řešíte, se nevyhýbá ani těm nejlepším sportovcům. Navíc dostanete řadu praktických tipů, jak na sobě pracovat!