Rychlá navigace Akademií

ČLENSTVÍ ONLINE KURZY WEBINÁŘE PODCAST ČLÁNKY A VIDEA PORADENSTVÍ


Více o členství

Pokud chcete zlepšit svou psychiku za výhodnou cenu, pak je členství v Akademii právě pro vás.

Odemkněte si unikátní nástroj pro rozvoj své psychiky a pod vedením uznávaného sportovního psychologa Mgr. Václava Petráše (HC Oceláři Třinec) posuňte svou mentální přípravu na špičkovou úroveň.

"Vřele doporučuji těm, kteří mají zájem o další level ve svém životě, perfektní vzdělávání..." - Emília

O členství STANDARD

Hodiny unikátních materiálů. Individuální přístup. Kontinuální přísun nových videí. A to vše za cenu jedné pizzy měsíčně.

Tento program je ideální volbou pro absolventy dřívějších kurzů, ale i nové zájemce o rozvoj psychiky. Jde o skvělý způsob, jak na sobě můžete ihned začít pracovat pod vedením Mgr. Václava Petráše, jednoho z nejvyhledávanějších odborníků v ČR.

Členství STANDARD

149 Kč/měsíčně

nebo

1490 Kč/ročně (124 Kč/měsíčně)

Členství PREMIUM

649 Kč/měsíčně

nebo

6490 Kč/ročně (ušetříte 17%)

Kompletní obsah Akademie Standard

Prohlédněte si aktualizovaný přehled všech materiálů, které na vás čekají.

* Ukázka z odpovědí na otázky členů:


** Ukázka z cvičení na posílení psychiky:


*** Předběžný plán webinářů, které se v roce 2021 prostřídají v sekci "Z archivu Akademie"

**** Ukázka z bonusových materiálůMezi bonusovými materiály najdete dále například "Manuál mentální přípravy" (cca 4000 slov), materiály pro trenéry mládeže (cca 5200 slov), či článek "Škola a sport" (cca 3500 slov).

Sleva pro skupiny/studenty

Máte zájem o členství v Akademii pro celou skupinu sportovců/trenérů s až 30% slevou? Jste studenti a chcete získat přístup do unikátní sportovně-psychologické Akademie za zvýhodněnou cenu (sleva 25%)? Jednoduše napište email na adresu petras@psychologievykonu.cz.

Staňte se členy unikátní komunity

a posuňte svou mentální přípravu na vyšší úroveň

Nové informace

Každý měsíc vás čekají nové materiály, týkající se sebevědomí, motivace, koncentrace, zvládání tlaku a dalších klíčových témat.

Přístupná cena

Veškeré výhody standardního členství si můžete zpřístupnit za méně než 30 Kč týdně (při ročním členství). Výhodnější poměr "cena/hodnota" nenajdete.

Zapálená komunita

Získejte přístup k členským diskuzím, kde můžete sdílet nápady a inspiraci s lidmi, kteří jsou do svého mentálního rozvoje zapáleni stejně jako vy.

Akademie PsychologieVykonu.cz

Flexibilita

Vzdělávejte se v době, která se nejvíce hodí právě vám. K členským materiálům máte přístup 24 hodin denně a to i na mobilních zařízeních.

Individuální přístup

Pokládejte vlastní otázky a odneste si právě ty informace, které vás nejvíce posunou. Součástí členství jsou odpovědi na vaše libovolné dotazy!

Pro každého

Mezi členy Akademie jsou vrcholoví i amatérští sportovci, trenéři, rodiče sportovců ale třeba i studenti psychologie. Členství je pro kohokoli, kdo se chce rozvíjet.

Představení hlavních výhodJak vypadá platforma Akademie?

Akademie

Seznamte se s e-learningovou platformou Akademie - stačí si vytvořit uživatelský účet (zcela zdarma) a podívat se na některý volně dostupný webinář. Uděláte si tak přesný obrázek o tom, jak tato moderní platforma funguje.

Seznam webinářů zdarma najdete ZDE.

Platformu můžete využívat i na mobilních zařízeních.

Webináře jsou perfektně připravené a pro mě se jedná o nejlepší a nejpoutavější přednášky, které jsem slyšel...

Antonín

Kurz mi pomohl k lepším výkonům a hezkým výsledkům, tuto sezonu mám již několik vítězství a hodně dobrých umístění.

Štěpánka

Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátem zhlédnutí.

Lucie

Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové.

Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.

Lukáš Rajgl

Kurz mi pomohl otevřít oči. Mohu říci, že jsem lepším trenérem. Díky kurzu vím, že pokud hráč nezvládá cvičení, nemusí to být jen tím, že ho nezvládá technicky. Dost věcí jsem zkusil na svém ročníku U13 a musím říct, že máme výbornou partu a hlavně jsme ukecaný mančaft.

Kluky díky nastavení atmosféry tréninky baví. Nejdůležitější ale pro mě bylo, že jsem dokázal najít chyby v sobě a snažím se pracovat na jejich odstranění, abych byl trenérem ještě lepším.

Kurz bych doporučil komukoliv, kdo pracuje v jakékoliv sportovní oblasti s dětmi. Tohle se na licencích neučí.

Tomáš N.

Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. To, co jsem se dozvěděl při [kurzu pro trenéry] mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě.

Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.

Michal Eisenkolb

Stáhněte si ZDARMA nový ebook!


Najdete v něm 24 praktických tipů pro posílení vaší psychiky.


Stahujte zcela zdarma a bez nutnosti registrace.

Ebook Václava PetrášeSlužby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních organizací a klubů.


Václav Petráš

Mgr. Václav Petráš

Sportovní psycholog

Již během studia psychologie hledal Václav Petráš způsoby, jak pracovat s psychikou ve sportu efektivněji, než se to dělalo doposud. Evoluci, založenou na moderních vědeckých poznatcích a výtečném porozumění sportovnímu prostředí.

Výsledkem se stal ojediněle praktický a srozumitelný přístup, díky kterému už během prvních let své praxe pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí.

Od té doby se na něj obrátily další stovky sportovců, spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

     


Rozhovor s Mgr. Václavem Petrášem (podcast Českého hokeje)

Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog