Nová platforma Akademie

Ještě flexibilnější, modernější a přehlednější přístup k online kurzům, webinářům a dalším materiálům Mgr. Václava Petráše.

Podrobnější rozcestník:

10+

Let zkušeností

50+

Spolupracujících organizací

250+

přednášek

Náš klub (Oceláři Třinec) s Václavem Petrášem spolupracuje již šest let. Naše spolupráce zahrnuje pohovory s hráči, trenéry a rodiči, kteří se dobrovolně přihlásí.

Moje osobní zkušenost je výborná. Vašek je sympatický člověk, který si prošel mládežnickým hokejem. Dovede se vcítit do pocitů mladých sportovců.

Vašek pro naši organizaci také připravuje tématické přednášky. Opět jen chvála.

- Jan Peterek, sportovní ředitel HC Oceláři Třinec

Ukázka z Akademie

Co řekli účastníci seminářů Václava Petráše

"Dobrý den, dovolte abych Vám aspoň touto cestou poděkoval za seminář, který by dle mě, měl být povinný pro všechny rodiče "malých" sportovců. Za sebe můžu říct, že po Vašem semináři jsem si uvědomil věci, které jsem předtím neviděl a díky tomu jsem přehodnotil některé věci. Ještě jednou díky."

"Seminář byl velmi inspirativní, zábavný, poučný a pro nás rodiče malých sportovců (krasobruslení a hokej) velmi prospěšný. Moc děkujeme."

"Přednáška byla úžasná."

"Dobrý den, moc děkujeme za včerejší skvělý seminář v Karlových Varech. Moc Vám děkuji a těším se na další akci."

"Zdravím Vás pane Mgr. Petráši a prvně bych Vám nesmírně chtěla poděkovat za včerejší přednášku v Chomutově, která byla velmi motivující a obohacující!"

"Seminář byl velmi inspirativní, zábavný, poučný a pro nás rodiče malých sportovců velmi prospěšný. Moc děkujeme."

Mohlo by vás zajímat

Ze seriálu Psychologie výkonu v praxi

Poslechněte si unikátní rozhovory Václava Petráše a zjistíte, že to, co sami řešíte, se nevyhýbá ani těm nejlepším sportovcům. Navíc dostanete řadu praktických tipů, jak na sobě pracovat!