Kurz pro trenéry mládeže II:

Pokročilá mentální příprava

Online kurz | 11. 11. - 16. 12. 2019 (6 částí) | Pondělky, 20:30-22:00


Pokročilá sportovní psychologie pro trenéry

V průběhu tohoto šestitýdenního kurzu se zaměříme na témata, která vám pomohou být pro vaše svěřence nejen skvělými trenéry, ale i mentory a mentálními kouči.

Cílem je předat účastníkům komplexní a srozumitelný soubor informací, které budou schopni okamžitě začít využívat v praxi. U každého tématu se proto dočkáte řady konkrétních příkladů a praktických tipů.

V průběhu kurzu se budeme věnovat například těmto tématům:

 • Rozvoj vnitřní motivace svěřenců - teorie sebederminace ve sportovní praxi
 • Podpora rozhodovacích schopností a leadershipu u mladých sportovců
 • Pomoc s překonáním obtížných situací - dlouhodobé zranění, neúspěšná sezóna, a další
 • Práce s kolektivem - zjišťování týmové dynamiky, zlepšování atmosféry a komunikace, a další
 • Mentální příprava na "velkou" akci, problematika individualizované předvýkonnostní rutiny
 • Specifické situace a příklady z praxe
 • A další...

Nebudete moci sledovat kurz živě v pondělní večery? Nevadí! Účastníkům budou k dispozici ZÁZNAMY všech živých přenosů.

V průběhu kurzu můžete rovněž pokládat libovolné dotazy a odnést si tak přesně to, co potřebujete.

Jak takový online kurz vlastně vypadá? Ukázku z kurzu Pro trenéry mládeže I. najdete níže.

Komu je kurz určen

Kurz je určen primárně trenérům mládeže, ale vzhledem k většímu zaměření na pokročilejší témata může být vhodný i pro trenéry dospělých kategorií.

Znalost předchozích témat z kurzů Pro trenéry mládeže či Psychologie vítězství je vítána, ale není povinná. Absolventi předchozích kurzů PsychologieVykonu.cz však mají nárok na slevu 1000,-Kč.

Zároveň můžete využít jedinečnou příležitost zakoupit balík kurzu Pro trenéry mládeže I (12x90 minut, původní cena 3500,-) a Kurzu pro trenéry II, s celkovou slevou 1200,-Kč.

Cenové varianty

Více o balíku kurzů pro trenéry I a II

Po uhrazení poplatku za tento balík získáte ihned přístup k záznamům všech dvanácti dílů nejaktuálnějšího ročníku kurzu Pro trenéry mládeže I v hodnotě 3500,- (více informací o tomto kurzu najdete ZDE). Zároveň budete mít od 11. listopadu přístup ke kurzu Pro trenéry II. Kombinace těchto dvou kurzů vám poskytne celkem 18 webinářů (přes 27 hodin videí) a to vše se slevou 20%. Nabídka platí do 10. 11. 2019.

Pokud máte zájem o tento balík, jednoduše v registračním formuláři vyberte variantu "Chci balík kurzů pro trenéry".Přihláška na kurz

REGISTRACE BYLA UKONČENA


* Povinné údaje (tyto informace slouží pouze k vystavení faktury a nebudou s nikým sdíleny)

** Absolventská cena platí pro dřívější účastníky kurzů Pro trenéry mládeže/Psychologie vítězství/Jak vychovat sportovce


Mgr. Václav Petráš je sportovní psycholog, spolupracující s českými i zahraničními sportovci, trenéry, kluby i asociacemi.

Má zkušenosti s mentální přípravou sportovců během takových úspěchů, jako byly zisky titulů v nejvyšších soutěžích, medailové úspěchy na mezinárodních šampionátech či triumfy na tenisových grandslamech. Je sportovním psychologem hokejové akademie HC Oceláři Třinec.

TIP: Klikněte na fotku pro kompletní profil.

Michal Eisenkolb (trenér florbalu)

Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. Děti trénuji vice než 10 let a celou dobu se snažím vnášet do trénování nové impulsy a poznatky. To, co jsem se dozvěděl při těch středečních večerech, mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě.

Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.

Radek Bárta (šéftrenér mládeže, fotbal)

Zdravím všechny trenéry a trenérky a budoucí kouče.

Tento kurz mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí se svými svěřenci a svěřenkyněmi posunout dále nejen po stránce sportovní,ale i psychologické a lidské.

Mně osobně tento webinář otevřel další prostor pro to, abych se stal lepším trenérem a do budoucna snad i koučem.

Ilja Kašík (trenér fotbalu)

Absolvoval jsem Kurz sportovní psychologie pro trenéry mládeže a musím říct, že jsem byl s jeho obsahem i úrovní velmi spokojený. Kurz splnil moje očekávání, po obsahové stránce mi dal řadu odpovědí a zajímavých rad pro moji praxi.

Jako trenér mládeže (fotbal, starší přípravka) mohu tento kurz kolegům jen doporučit, resp. si myslím, že by takové kurzy měli trenéři mládeže absolvovat povinně.

Přidejte se ke stovkám trenérů a sportovců, kteří již absolvovali kurzy a webináře Mgr. Václava Petráše!

 • Jak kurz probíhá?

  Po registraci a uhrazení poplatku obdržíte přihlašovací údaje, pomocí kterých budete moci sledovat živé webináře či záznamy. Kurz bude probíhat šest týdnů, jednotlivé přenosy budou trvat minimálně 90 minut.

  Jednotlivé webináře se skládají z prezentační části a interaktivní části, která je věnována vašim dotazům (viz níže).

 • Musím mít webkameru a mikrofon?

  Nikoli, dotazy se pokládají formou textových příspěvků na stránce, kde probíhá živý přenos. Dotazům je vždy vyhrazen prostor v závěru každého přenosu a vysílání trvá tak dlouho, dokud nejsou zodpovězeny všechny položené otázky.

 • Co když nebudu moci přenos sledovat živě?

  Od druhého dne bude možné shlédnout záznam daného přenosu. Pokud budete mít k danému dílu dotaz, můžete ho zaslat emailem a bude mu věnován prostor v následujícím vysílání.

 • Musím si dělat poznámky? Bude nutné prokazovat, co jsem si zapamatoval?

  Ke každému přenosu budete mít k dispozici textový soubor, obsahující základní osnovu prezentace. Nejde o kompletní přepis toho, čemu se bude webinář věnovat, ale spíše o základní osnovu, ke které si můžete dělat další poznámky.

  Nikdo vás však nebude z informací zkoušet, na konci kurzu nebude žádný test - je jen na vás, kolik si toho budete chtít z kurzu odnést.

 • Odkud čerpáte informace? Jde o teorie z knih, nebo informace z praxe?

  Jde o kombinaci obojího - pochopitelně se neustále vzdělávám v oblasti práce s mládeží, nejmodernějších přístupů k trénování či sportovní psychologii, ale vše se snažím převést do podoby použitelné v každodenní praxi.

  Spolupracuji individuálně se sportovci nejrůznějších věkových i výkonnostních kategorií z více než 30 sportovních disciplín, včetně sportovců světové úrovně. Spolupracuji s řadou sportovních klubů i sportovních svazů, pohybuji se na trénincích a zápasech, řeším každodenní problémy trenérů a sportovců.

 • Dostanu na konci potvrzení o absolvování kurzu?

  V případě zájmu vám mohu po ukončení kurzu vystavit potvrzení o absolvování sportovně-psychologického kurzu pro trenéry mládeže, nejde však o vzdělávání akreditované MŠMT.

 • Jak probíhá platba? Je možné vystavit fakturu na sportovní klub/spolek?

  Platba probíhá bankovním převodem, faktura bude vystavena na údaje, které uvedete při registraci (může tedy jít i o sportovní klub).

Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog