Naučte se myslet jako světoví šampioni.

Celkem 12 dílů, přes 18 hodin praktických informací, odpovědi na libovolné dotazy, ke shlédnutí živě i ze záznamu - to je šestý ročník unikátního online kurzu se sportovním psychologem elitních sportovců Mgr. Václavem Petrášem.

V tomto sportovně-psychologickém online kurzu se budeme zabývat tím, v čem je psychika špičkových sportovců odlišná od průměru a jak se dají tyto klíčové mentální dovednosti získat a rozvíjet.

V průběhu kurzu se dozvíte:

 • Jak podávat konzistentnější výkony.
 • Jak si "více věřit" a budovat pevné sebevědomí.
 • Jak nepodléhat zvýšenému tlaku.
 • Jak rozvíjet svou koncentraci pozornosti.
 • Jak se rychle vypořádat se selháním.
 • Jak efektivněji trénovat.
 • Jak si poradit s pocitem demotivace.
 • Jak pracovat na své vůli a odhodlání.
 • Jak se připravit na "životní výkon".
 • Jak lépe zvládat kritiku.
 • A mnoho dalšího...


Jak můžete kurz sledovat?

Jedinečná forma tohoto kurzu umožňuje účastníkům sledovat jednotlivé webináře jak živě (každé úterý od 20:30), tak i ve formě záznamů, které jsou jim volně k dispozici. Můžete rovněž pokládat libovolné dotazy formou textových příspěvků.

Webináře je možné sledovat i na mobilních zařízeních.

Co si odnesete?

Kurz vám přinese srozumitelné znalosti o mentálních aspektech výkonu, konkrétní návody a tipy, příklady z praxe Mgr. Václava Petráše a inspiraci pro váš sportovní i osobní život. Nejde o žádný teoretický či historický přehled - vše je směřováno do praxe.

NOVINKA - účastníci získají zdarma ebook "15 cvičení na posílení psychiky".


Co řekli předchozí účastníci?

"Velice děkuji za přínosný a perfektně zpracovaný kurz." - Petra

"Kurz Psychologie vítězství mi velmi pomohl." - Jakub

"Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátem zhlédnutí :-)" - Lucie

"Výborné, mohu jen doporučit." - Richard

Kdo vás kurzem provede?

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej, Český florbal a řada dalších.

Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/ME/MČR.

Út, 15.9.-1.12.

20:30 - 22:00

3000 Kč
Přihláška na kurz

Máte zájem o přístup k záznamům z tohoto kurzu? Vyplňte registrační formulář a následně obdržíte email s informacemi k platbě.Mgr. Václav Petráš je sportovní psycholog, který se této oblasti věnuje již přes deset let. Má zkušenosti s mentální přípravou sportovců během takových úspěchů, jako byly triumfy na tenisových grandslamech, medailové úspěchy na mezinárodních šampionátech či zisky titulů v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí.

Spolupracuje s reprezentanty v několika desítkách sportovních disciplín. Jeho služby využívá řada sportovních organizací - HC Oceláři Třinec, Český hokej, Český florbal a mnohé další.

TIP: Klikněte na foto pro kompletní profil.


Adam

Chcel by som sa v prvom rade poďakovať za tento minuloročný kurz a za možnosť pozerať si záznamy po tak dlhé obdobie. Je to hlúpe, ale k niektorým som sa dostal až teraz.

Nič to ale nemení na fakte, že toto celé bolo pre mňa veľmi nápomocné a veci, ktoré počas výkonov (nielen v biliarde) prežívam, mi zrazu dávajú význam a myslím že časom ma toto poznanie a práca na ňom určite posunie.

Michal

Kurz byl velice přínosný, moc za něj děkuji.

Lucie

Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátem zhlédnutí :-)

Pavol

(O kurzu Psychologie vítězství): S kurzom pre trénerov je to naozaj výborná kombinácia. 12 častí naozaj ubehlo veľmi rýchlo. Až prehľad v poslednom handoute ukázal, ako veľa tém sme prebrali. Určite budem ďalej odporúčať...

Petra

Dobrý den, velice děkuji za přínosný a perfektně zpracovaný kurz.
Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog