Předzápasová rutina

Webinář - Neděle, 3. 9. 2017, 18:30, Online Registrace je možná do 31. 8., 20:00

Předzápasová rutina - jeden z pilířů konzistentního výkonu

Jedním ze zásadních témat sportovní psychologie je finální příprava na výkon. Jak co nejefektivněji využít posledních pár hodin před nástupem na hřiště?

Základní myšlenka předzápasových rutin je jednoduchá - pokud chceme pokaždé podávat obdobný výkon, musíme se na něj pokaždé stejně připravit. A jestliže máme začít výkon pokaždé stejně (ve stejném tempu, se stejným přístupem), potřebujeme se dostat pokaždé do obdobného rozpoložení.

V rámci tohoto webináře si ukážeme několik základních součástí správné předzápasové rutiny, které si budeme ilustrovat na konkrétních příkladech.

Vysvětlíme si rovněž rozdíl mezi rutinou a rituálem, jak pracovat s pověrčivostí či důležitost vytvoření několika variant předzápasové rutiny.

Poukážeme také na časté chyby, spojené s předzápasovou přípravou a vysvětlíme si, zda je vhodné měnit svou rutinu na základě důležitosti daného zápasu.

Dočkáte se rovněž ukázek metod, využívaných při práci s klienty, či konkrétních příkladů z praxe. Můžete samozřejmě pokládat libovolné dotazy, kterým bude vyhrazena závěrečná část webináře.

3. 9. 2017

18:30 - 19:30

Online

REGISTRACE BYLA UKONČENA

Registrace na tento webinář byla ukončena.

* Povinné údaje (tyto informace slouží pouze k vystavení faktury, nebudou s nikým sdíleny)

Václav Petráš

Mgr. Václav Petráš, sportovní psycholog, zaměřující se na mentální aspekty špičkového výkonu. Zakladatel PsychologieVykonu.cz.


Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog