Mimosezónní příprava

Webinář - Neděle, 12. 11. 2017, 18:30, Online, 250,-Kč Registrace možná do 10. 11., 16:00

Jak z mentálního hlediska vytěžit co nejvíce z mimosezónního období?

Mimosezónní období lze využít nejrůznějšími způsoby – na naprosté „vypnutí“ a odpočinutí si od dané sportovní disciplíny, na individuální trénink kondice či techniky, či třeba na zlepšení své mentální přípravy.

Na co je dobré při plánování tohoto období myslet a na co si dát pozor? Jak tento specifický čas přetavit v pokrok, nikoli ve stagnaci, či dokonce úpadek? Právě tomu se bude věnovat tento webinář.

Budeme se věnovat například tomu, proč může být špatná relaxace horší, než žádná, k čemu bychom se při hodnocení uplynulé sezóny měli vracet, jak si stanovit vhodné cíle pro individuální přípravu či jak rozvíjet svou mentální připravenost na nadcházející soutěžní období.

Ukážeme si, jak lze v tomto období pracovat například s tzv. vizualizacemi či dalšími sportovně-psychologickými metodami.

Dočkáte se rovněž konkrétních příkladů z praxe. Můžete samozřejmě pokládat libovolné dotazy, kterým bude vyhrazena závěrečná část webináře.

12. 11. 2017

18:30 - 19:30

250,-

Přihláška na webinář

Po přihlášení obdržíte emailem informace k uhrazení poplatku. Registrace možná do 10. 11., 16:00

* Povinné údaje

Václav Petráš

Mgr. Václav Petráš, sportovní psycholog, zaměřující se na mentální aspekty sportovního výkonu. V rámci soukromé praxe pracuje se sportovci všech věkových a výkonnostních kategorií, od přípravky až po olympioniky. Spolupracuje s řadou špičkových klubů a sportovních svazů. Zakladatel PsychologieVykonu.cz.


Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog