Emoce ve sportu

Webinář - Neděle, 15. 4. 2018, 18:30, Online, 250,-Kč Přihlašujte se do 13. 4., 15:00

Emoce ve sportu - jak ovlivňují naše výkony a jak s emocemi pracovat?

Sportovní výkon přináší optimální podmínky pro to, aby sportovec prožíval v krátkém čase velké množství nejrůznějších emocí. Ať už jde o strach před výkonem, nadšení ze vstřeleného gólu, zklamání po chybě či vztek na soupeře po zákeřném faulu, všechny tyto emoční stavy určitým způsobem ovlivní váš sportovní výkon.

Mají některé emoce na sportovní výkon pozitivní dopad, nebo bychom se je měli snažit ze sportu zcela vytěsnit? Které emoce jsou naopak pro sportovce nejproblematičtější?

Jak pracovat s tím, že se při sportu necháváme emocemi příliš unášet?

V tomto webináři se budeme věnovat tomu, jakým způsobem lze pracovat na lepším zvládání emocí - představíme si různé strategie emoční regulace.

Dočkáte se rovněž konkrétních příkladů z praxe. Můžete samozřejmě pokládat libovolné dotazy, kterým bude vyhrazena závěrečná část webináře.

15. 4. 2018

18:30 - 19:30

250,-

Přihláška na webinář

Po přihlášení obdržíte emailem informace k uhrazení poplatku.

Přihlašujte se do 13. 4., 15:00

* Povinné údaje

Václav Petráš

Mgr. Václav Petráš, sportovní psycholog, zaměřující se na mentální aspekty sportovního výkonu. V rámci soukromé praxe pracuje se sportovci všech věkových a výkonnostních kategorií, od přípravky až po olympioniky. Spolupracuje s řadou špičkových klubů a sportovních svazů. Zakladatel PsychologieVykonu.cz.


Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog