Psychologie Výkonu (E-book) - druhé vydání

Druhé, rozšířené vydání elektronické knihy "Psychologie výkonu" obsahuje sbírku textů sportovního psychologa Mgr. Václava Petráše, včetně dříve nepublikovaných materiálů. Ke stažení je zcela ZDARMA.

  • Souhrn dříve publikovaných sportovně-psychologických článků z blogu PsychologieVykonu.cz, věnovaných sebevědomí, zvládání chyb, častým rodičovským chybám a řadě dalších témat.

  • Druhé vydání obsahuje několik nových částí, věnovaných efektivnímu tréninku, problematice stereotypů a ženského sportu či kapitolu "50+40 sportovně-psychologických myšlenek". Novinka

  • Doposud nepublikované materiály - ukázky sportovně-psychologických cvičení či kapitolu ke strachu z bolesti u mladých sportovců.

  • Střípky z rozhovorů a článků Mgr. Václava Petráše v médiích.

  • Druhé vydání je rozšířeno na 150 stran (z původních 93). Novinka

To vše zcela ZDARMA, bez nutnosti registrace.

Pokud budete chtít po přečtení knihy dále prohloubit své znalosti z oblasti psychologie sportovního výkonu, vřele vám doporučuji některý z webinářů či online kurzů, které najdete na stránce Akademie PsychologieVykonu.cz.

Přeji příjemné čtení!

Stáhnout E-book ZDARMA


O autorovi

Mgr. Václav Petráš se zaměřuje na moderní a praktickou sportovní psychologii.

Spolupracuje s českými i zahraničními vrcholovými sportovci a sportovními organizacemi, jako je Český hokej, HC Oceláři Třinec, Český florbal a řada dalších.

zkušenosti s mentální přípravou sportovců během takových úspěchů, jako byly zisky titulů v nejvyšších soutěžích či triumfy na tenisových grandslamech.

TIP: Klikněte na fotku pro kompletní profil.
Reakce na selhání

Proč je právě selhání (chyba, prohra, neúspěch) pro průměrného sportovce tak těžce zpracovatelné? Jak to, že chyba na začátku zápasu může ovlivnit celý následující výkon? A jde s tím něco dělat?

Další články naleznete na blogu PsychologieVykonu.cz.

Kontakt

Mgr. Václav Petráš

  Web: PsychologieVykonu.cz

  Telefon: 774 211 687

  Email: petras@psychologievykonu.cz

  Facebook: PsychologieVykonu.cz

  Twitter: @Sport_psycholog

  Youtube kanál: PsychologieVykonu.cz

  Adresa: Masarykovy sady 28, Č. Těšín

Blog